Nábytkový program

Tablo

Tablo Program je momentálně vyprodán

Hledáte nábytek do dětského či studentského pokoje? Inspirujte se naší nabídkou. Nábytek z  programu Tablo  je moderní, variabilní a funkční zároveň. Při vybírání nábytku pro ty nejmenší neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Navíc s rostoucím věkem dítěte se často mění i celkový vzhled a design pokoje. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. A právě takový je tento program.  Tablo dětský pokoj  je spojení kvalitního a praktického provedení. Každý prvek je vytvořen...

Čtěte více

Cena se skládá z:

Postel Tablo - 90x200 cm, rošt (grafit/bílá lesk/atlantic)

Klasická postel
4 899 Kč bez DPH 4 049 

Tablo-šatní skříň, 2x dveře, 135 cm (grafit/bílá, lesk/atlantic)

Dětská skříň
12 999 Kč bez DPH 10 742 

Popis kolekce nábytku Tablo

Hledáte nábytek do dětského či studentského pokoje? Inspirujte se naší nabídkou. Nábytek z programu Tablo je moderní, variabilní a funkční zároveň. Při vybírání nábytku pro ty nejmenší neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Navíc s rostoucím věkem dítěte se často mění i celkový vzhled a design pokoje. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. A právě takový je tento program. 

Tablo dětský pokoj je spojení kvalitního a praktického provedení. Každý prvek je vytvořen tak, aby byly naplněny všechny potřeby dítěte s důrazem na kvalitu. Světlé barevné provedení je možné obohatit doplňky různých barev. Neutrální barevný podklad nebude rušit pozornost dítěte a vytvoří harmonické zázemí.

Děti budou mít k dispozici dostatek úložného prostoru, který je uzpůsoben tak, aby splňovat všechny nároky a požadavky. Díky regálům může být vytvořena menší knihovna nebo školní koutek. Též poslouží k uložení školních potřeb a veškerých věcí. 

Program poskytne i komfortní relaxační zónu. Zde si děti odpočinou po náročném dni a nasbírají dostatek sil do dalšího dne. 

 

 

Výhody

  • atraktivní vzhled
  • kvalitní zpracování
  • úložné prostory

 

Materiál

  • LDTD

 

Dodávka

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky