Nábytkový program

Tes

Tes Program je momentálně vyprodán

V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti. Nábytkový program Tes  vnese do vašeho domova pohodu a harmonii díky svému  dekoru dřeva.  Spojení jednoduchosti a drobných...

Čtěte více

Cena se skládá z:

Tes - Vitrína, 2x dveře, 3x police, LED (jilm, korpus a fronty)

Vitrína
7 799 Kč bez DPH 6 445 

Popis kolekce nábytku Tes

V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti.

Nábytkový program Tes vnese do vašeho domova pohodu a harmonii díky svému dekoru dřeva. Spojení jednoduchosti a drobných detailů z něj činí velice atraktivní nábytek. Při výběru vždy záleží na stylu vaší domácnosti. Dekor je jedním z těch činitelů, který propojí všechny prvky v jeden celek.

Mezi hlavní výhody tohoto nábytku patří především praktický úložný prostor, který pojme spoustu věcí, které chcete mít neustále po ruce, ale již je nemáte kam uložit. Nesmíme také opomenout moderní a zajimavý design tohoto programu. 

 

Výhody:

  • kvalitní materiál
  • příjemný design
  • praktický úložný prostor

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky