TIP: Koupelnový nábytek s umyvadlem

Nábytek do koupelen by měl obsáhnout požadované vlastnosti spojené s místem užívání a funkcí. V koupelně je zvýšená vlhkost. Rychle se měnící teplota a sražené páry způsobují, že se nám povrch stává kluzkým. Měli bychom tedy vždy vybírat tak, aby se nám nábytek nejen líbil, ale splňoval i naše očekávání po stránce funkčnosti.

Z tohoto funkčně-estetického pohledu jsme se na koupelnový nábytek zaměřili i my a zařadili jsme do nabídky koupelnové sestavy a skříňky, jejichž součástí je i zabudované umyvadlo (sanita). Máte tedy jistotu, že skříň bude plně funkční a umyvadlo vám nezabere více místa, než jste očekávali. Zároveň máte garanci, že příslušný tvar přesně sedne do otvoru dané sestavy či skříně. Nedochází k zatékání ani k poškození nábytku při montáži nebo nesprávné manipulaci.

Hodnota umyvadla často převyšuje hodnotu skříně samotné. Na to je třeba myslet i při výběru nábytku. V našem případě je však umyvadlo nabízeno za zvýhodněnou cenu jako součást setu. Tato zabudovaná umyvadla nabízíme v různých tvarech a provedení zabudování. Stačí si jen zvolit variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Zařizujete celou koupelnu a nevíte, jaký nábytek si vybrat? Inspirujte se v naší nabídce moderních koupelen.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0