TIP: Sedací soupravy pro každodenní spaní

Chcete komplexní sedačku, kterou můžete využít i jako postel? Ano, čtete správně, sedačky už dnes mohou mít plnohodnotný spací systém tvořený velkou, pohodlnou a měkkou spací plochou. Výhodou těchto sedacích souprav je rovněž i veliký úložný prostor. Ocení je především majitelé menších bytů a garsonek - jedná se totiž o velice praktické řešení 2v1.

Při běžném, tzv. denním, provozu vypadá pokoj úhledně a v žádném případě byste si ani nepomysleli, že se ve skutečnosti nacházíte zároveň i v ložnici. Na sedačce můžete bez problémů pohostit návštěvu, popovídat si s přáteli a na večer stačí pouze sundat polštáře a můžete pohodlně spát. Příprava vašeho lože a složení sedačky vám zabere pouze pár vteřin.

Není třeba dodávat, že obě sedačky Split i Flash vynikají elegantním nadčasovým designem, který se stane skutečnou ozdobou vašeho obývacího pokoje. Praktické řešení sedačkám v tomto případě nikterak neubírá na kráse. Pokud se nebudete bát a pořídíte si ke všední a tradiční barvě sedačky kontrastní pestrobarevné polštářky, oživíte a osvěžíte celou místnost. Doporučujeme vybírat především z červené či žluté, které jsou v současné době v kurzu.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0