Nábytkový program

Valence

Valence Program je momentálně vyprodán

Aby bylo vaše bydlení nanejvýš pohodlné, je potřeba mít dostatek úložného prostoru ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak i v koupelně je nutné mít místo, kde lze odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid. Program Valence​  nabízí praktické a přitom elegantní řešení v podobě   skříňěk i s umyvadlem . Zastánci současného designu ocení příjemný  ořechový   dekor , který místnosti dodá elegantní vzhledu.  Kromě atraktivního vzhledu skříněk i umyvadla oceníte  hladkou povrchovou úpravu skříněk , díky...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Valence

Aby bylo vaše bydlení nanejvýš pohodlné, je potřeba mít dostatek úložného prostoru ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak i v koupelně je nutné mít místo, kde lze odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid.

Program Valence​ nabízí praktické a přitom elegantní řešení v podobě  skříňěk i s umyvadlem. Zastánci současného designu ocení příjemný ořechový dekor, který místnosti dodá elegantní vzhledu. 

Kromě atraktivního vzhledu skříněk i umyvadla oceníte hladkou povrchovou úpravu skříněk, díky které bude následná údržba veškerých použitých materiálů mnohem jednodušší. 

Korpus je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná se o dřevotřískovou desku, která je otěru vzdorná a zároveň se může pyšnit odolností vůči krátkodobé vlhkosti. Vyniká též díky svojí tvrdosti a pevnosti. Přední plochy jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek MDF.

Užijte si maximální komfort při relaxaci ve své nové koupelně! S programem Valence to jde snadno.

 

 

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky