Nábytkový program

Viking

Viking Program je momentálně vyprodán

Užijte si teplé letní dny plné zahradních večírků, posezení s přáteli a grilování s nábytkem  z programu  VIKING . Dostatek prostoru pro sezení i stolování se jistě bude hodit. Ozdobí vaši zahradu, terasu i větší balkon a vy si tyto dny můžete užít naplno. Celá vaše rodina, ale i přátele se u vás budou rádi scházet na víkendové grilování a venkovní oslavy. Nábytek ze zahradního programu VIKING  je vyroben  z borovice , která je ponechána v přírodním dřevěném odstínu. Kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost. Moderní a lehce elegantní styl...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Viking

Užijte si teplé letní dny plné zahradních večírků, posezení s přáteli a grilování s nábytkem z programu VIKING. Dostatek prostoru pro sezení i stolování se jistě bude hodit. Ozdobí vaši zahradu, terasu i větší balkon a vy si tyto dny můžete užít naplno. Celá vaše rodina, ale i přátele se u vás budou rádi scházet na víkendové grilování a venkovní oslavy.

Nábytek ze zahradního programu VIKING je vyroben z borovice, která je ponechána v přírodním dřevěném odstínu. Kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost. Moderní a lehce elegantní styl nábytku podtrhuje jednoduchý design. Stabilitu zajišťuje pevná konstrukce. Nábytek z tohoto programu nabízí dostatek místa při stolování. Povrch je plně omyvatelný, což vám jistě usnadní údržbu o tento nábytek. Dopřejte si maximální kvalitu a pohodlí, které tento nábytek z masivního dřeva nabízí.

 

Výhody:

  • masivní dřevo
  • moderní styl nábytku 
  • přírodní vzhled 
  • stabilní konstrukce
  • snadná údržba díky omyvatelnému povrchu

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky