Nábytkový program

Zoom

Neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. Proto si zamilují  dětský nábytkový program Zoom , který má několik základních znaků, díky nimž se pro děti stává poutavý.  Příjemné barevné dekory  krásně oživí pokoj vašeho dítěte.  Kovové úchyty  dodávají  moderní design. Program zahrnuje praktické skříně se spoustou úložného prostoru, pohodlné postele, komody, poličky i pracovní stoly s širokou pracovní plochou. Nábytek...

Čtěte více

Cena kompletu:
12 194 
s DPH 14 755 
Cena se skládá z:

Zoom - Dětský pracovní stůl ZM9 (antic, fialová)

Dětský pracovní stůl
2 621 Kč s DPH 3 171 

Zoom - Komoda ZM7 (antic, fialová)

Dětská komoda
2 878 Kč s DPH 3 483 

Zoom - Skříň ZM3 (antic, fialová)

Dětská skříň
3 265 Kč s DPH 3 951 

Zoom - Skříňka závěsná ZM10 (antic, fialová)

Dětská police
1 116 Kč s DPH 1 351 

Zoom - TV stolek ZM8 (antic, fialová)

Dětský TV stolek
2 313 Kč s DPH 2 799 

Položky kolekce nábytku Zoom

Zobrazuji 1-9 produktů z 13 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Zoom

Neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. Proto si zamilují dětský nábytkový program Zoom, který má několik základních znaků, díky nimž se pro děti stává poutavý. Příjemné barevné dekory krásně oživí pokoj vašeho dítěte. Kovové úchyty dodávají moderní design.

Program zahrnuje praktické skříně se spoustou úložného prostoru, pohodlné postele, komody, poličky i pracovní stoly s širokou pracovní plochou.

Nábytek Zoom je vyroben z lamino desek, jejichž povrch je plně omyvatelný. Tyto desky jsou vysoce kvalitní a odolné. ABS hrany dodávají luxusní vzhled a zároveň nejsou ostré.

Další výhodou tohoto programu je jeho variabilita. Prvky si můžete dle potřeby seskládat tak, aby vše vyhovovalo rozměrům pokoje a potřebám dítěte. Neutrální dekor může efektivně doplnit výrazná barva stěn, plakáty či další dekorace. 

 

Výhody:

  • moderní design
  • úložné prostory
  • omyvatelný povrch
  • poutavý vzhled
  • ABS hrany

 

Provedení:

  • materiál: lamino, ABS, hliník
  • dekor: šedá, fialová

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky