GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Hlavní výhody postelí boxspring

Každý z nás to zná. Během dne zažíváme spoustu stresu, fyzické, ale i psychycké aktivity. Proto bychom měli myslet na kvalitní spánek, protože ten má velký vliv na regeneraci našeho těla, je zdrojem energie a skvělé kondice.

Pro začátek si shrňme, co to vlastně boxspring je. Od klasických postelí se liší v jedné hlavní věci. Jako základní podpěra pro matraci postele slouží spodní pružinová matrace. Díky tomu je horní matrace lépe a pravidelně podpírána. Tím se prodlužuje její životnost a zároveň se nedeformuje.

Proč je postel boxspring tak pohodlná

Systém boxspring správně spojuje různorodé vrstvy a navíc má velkou výšku. To jsou důvody, které z postelí boxspring dělají prvotřídní místo k relaxaci.

Topper

Horní matrace, neboli topper umocní pocit z komfortu a zážitek z hlubokého spánku. Topper má sendvičovou konstrukci, která má vysokou vzdušnost, pratelný potah a skvělé ortopedické vlastnosti jádra. Z jedné strany je tvořená VISCO pěnou s masážní profilací. Druhá strana, kterou tvoří pružná felxi pěna má rovnou masivní plochu. Můžete si tedy zvolit povrch, který vašemu tělu vyhovuje nejlépe. 

Nosná/taštičková matrace

Jedná se o tzv. taštičkovou matraci. Ta je tvořena pružinami, kterou jsou separátně uloženy v textilních pouzdrech. Jednoduše řečeno: každá pružina má svoje textilní pouzdro. Každá pružina se maximálně přizpůsobí vašemu tělu, takže precizně rozkládá tlak, je podporou páteře a také podporuje tělo při všech režimech spánku (spánek na zádech, na boku...). Matrace může být zónovaná, takže poskytuje podporu bedrům, hlavě, pánvi a dalším částem těla.

Spodní/Bonellová matrace

Spodní matrace je vyplněná Bonellovými pružinami, které mají pevnou pružnost a zaručují konstatní pružení během celé délky životnosti matrace. Optimálně rozloží tlak, který vstřebává nosná zónová matrace. Konstrukci dodávají přirozenou tuhost, dobrou odrazovou pružnost a dlouhou životnost.

Nosný rám

Jedná se o robustní vyztuženou dřevěnou konstrukci, která poskytuje stabilitu a pocit bezpečí.

Náš tip

Aby matrace neklouzaly, mohou být proložené protiskluzovou podložkou nebo spojeny suchými zipy. Matrace, které leží vedle sebe jsou spojené vnitřními zipy.

Postele typu boxspring můžete pořídit s úložným prostorem, ale i bez něj. Podívejte se na naši nabídku.

                     S úložným prostorem                                Bez úložného prostoru

Pokud hledáte kvalitní postel české výroby, která by odpovídala typu boxspring, můžete si vybrat z nabídky české firmy Blanář. Ta postele vyrábí už 25 let, během kterých získala spoustu cenných zkušeností. Firma pro výrobu používá vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou postele stabilní a velmi odolné. Vyberte si tu svou.

                                   Boxspring Blanář