GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Křesla pro teenagery

Máš doma dospívající dítě? Asi ti neuniklo, že hodně času stráví v pokoji a řídí se heslem: "Můj pokoj, můj hrad". Tedy můj pokoj, moje pravidla. Co takhle mu udělat radost stylovým křeslem, které bude s jeho pokojem ladit, a navíc to bude designová vychytávka? Připravili jsme pro tebe pár tipů, kterým neodolá žádný teenager!

Zapomeň na přežitou představu, že pokoj tvoří jen psací stůl, skříně a postel. Celkovou atmosféru a útulnost může doplnit vhodně zvolené křeslo. To se stane útočištěm dospívajících po náročném dni ve škole nebo sportování. Ale klidně si v něm může číst, zahrát gamesku nebo si jen hodit nohy nahoru a odpočívat.

červené křeslo    Více informací

Důležitý je styl a tvar

Pokud se rozhodneš, že chceš svému pokladu udělat radost, uvědom si, jaký je jeho styl a jaké ladění má jeho pokoj. Pro kluka, který je sportovním nadšencem určitě nevybírej sladké barvy s květovaným vzorem. Zamysli se nad tím, jestli je vhodnější strohost, nebo zdobné tvary a kudrlinky.

U křesla je důležitým prvkem otočný mechanismus. Někdo si bez někoho křeslo nedokáže představit, jinému na tom nezáleží. Vhodná je také výšková nastavitelnost, takže křeslo poroste spolu s vaším dítětem.

 

Jakou barvu

Tvar a celkové provedení jde ruku v ruce s barevným vzhledem křesla. Barva by se měla líbit nejen tomu, pro koho křeslo kupuješ, ale měla by také ladit s celkovým vzezřením pokoje. Křeslo musí být na pohled příjemné.

Křesla můžeš pořídit v rozmanitých barvách a vzorech. Vybírat můžeš z jednobarevných a jednoduchých variant, nebo se rozhodnout pro pestré a složité vzory. To už je na tobě, nebo lépe, na tvém dítěti. Ty ho znáš nejlíp!

barevné křesloVíce informací

Co frčí

Mezi mladými jsou velmi oblíbené motivy vlajek různých států a zemí. Holky se čím dál častěji přiklánějí k patchworkovým vzorům, které jsou velmi populární. Jedná se o sešití několika kusů látek, které by k sobě měly ladit, ale není to podmínkou. 

křeslo křeslo
křeslo křeslo křeslo

Prohlédni si kompletní nabídku křesel.

Křesla pro náročné i nenáročné