GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Kvalitní postele české výroby

Mezi tradiční výrobce postelí na českém trhu patří firma Blanář. Postele vyrábí už déle než 25 let a má tak dostatek cenných zkušeností. Můžete se spolehnout, že jejich kvalitní postele vám umožní ničím nerušený spánek, který si maximálně užijete.

Postele Blanář jsou kompletně vyrobené v České republice. V našem e-shopu jich najdete několik desítek v mnoha variantách. Seženete vyšší postel pro seniory, aby se jim lépe vstávalo a ulehalo. Vyberete si klasické dvoulůžko podle svých představ. A pořídíte i postel pro studenta.

K hlavním přednostem postelí patří vysoce kvalitní materiály, díky nimž jsou stabilní a odolné. Můžete se spolehnout, že s vámi vydrží velmi dlouho, i když v nich budete spát denně. Kromě toho určitě využijete i velký úložný prostor a oceníte precizní šití každého švu.

Díky kvalitním roštům vás už nebudou ráno bolet záda, protože rošt podepírá matraci rovnoměrně. Některé postele navíc mají rošty polohovatelné, takže si budete moci nastavit sklon matrace podle chuti. Záleží na vás, jestli budete chtít jen postel nebo třeba komplet s roštem i matrací.

Horkou novinkou je letos postel Grosetto, famózní čalouněné dvoulůžko, které v kombinaci s ekokůží tvoří nádherný klenot každé ložnice. Díky výklopným roštům nabízí obrovský úložný prostor, kam se vám pohodlně vejdou veškerá prostěradla, povlečení i náhradní přikrývky.

Můžete si také vybrat matraci nebo třeba vkusné doplňky od stejného výrobce a poskládat si unikátní set pro váš spokojený spánek. V nabídce máme například polštáře, přehozy, peřiňáky, apod.