Máme nový web! Moderní a přehledný. Více informací zde.

Vyhledat

GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tip designéra: Nechte nábytek zazářit

V poslední době se čím dál častěji objevuje moderní nábytek doplněný LED osvětlením. To může být umístěno po obvodu, nebo ze spodní strany nábytku. Díky němu v pokoji vykouzlíte atmosféru podle nálady. Pozvali jste si pár přátel a večírek nabírá na obrátkách? Nezapomeňte, že atmosféru netvoří jen oblíbená hudba a skvělé jídlo. Důležité je také osvětlení. To konec konců udělá nejvíc.  Zvolte třeba výrazně červené osvětlení, nebo nechte barvy, ať se postupně vystřídají. Atmosféra bude nezapomenutelná a vaši přátelé budou na večírek ještě dlouho vzpomínat.

S LED osvětlením ušetříte

Sedací souprava Galaxy vám s vytvořením neopakovatelné atmosféry pomůže. Po obvodu má LED pásek v barvách RGB. Podsvícení můžete ovládat dálkovým ovladačem, na kterém si navolíte požadovaný barevný odstín. Na výběr máte 15 barevných variant. Záře osvětlení se dá zesilovat a zeslabovat podle potřeby. Teď už nemusíte ke svícení používat lampy. LED pásky dokážou vytvořit příjemné světlo, které navíc není energeticky náročné. LED osvětlení totiž patří k nejúspornějšímu typu svícení

Nejen designová záležitost

Sedačka však není jen designovou záležitostí. Je také velmi pohodlná a prostorná. S přehledem na ní může relaxovat celá rodina. Velkou výhodou jsou pratelné potahy polštářů. Sedačka je potažena látkou v kombinaci se syntetickou kůží, která se velmi dobře udržuje. K čištění vám stačí jen vlhký hadřík a neagresivní saponát. Často se používá mýdlová voda, prací prášek nebo přípravky na syntetickou kůži. 

Galaxy je zkrátka unikátním spojením moderního designu a pohodlného relaxování, na které bychom v dnešní době neměli zapomínat. 

Prohlédnout si sedací soupravu Galaxy