GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

TIP: Jednoduchá a efektivní kuchyně pro každého

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Aniž bychom si to uvědomovali, trávíme v kuchyních opravdu spoustu času. Z toho důvodu bychom se zde měli cítit příjemně a mít vše po ruce. Čas strávený v kuchyni tak bude nejen prací, ale rovněž radostí.

Kuchyně Nina nabízí dostatek úložných prostor včetně velice praktické spižní skříně, která vyřeší otázku kam s potravinami, plastovými krabičkami či větším nádobím. Rozmístění nabízí dostatečně velkou pracovní plochu ve středu, kde snadno dosáhnete na cokoliv, co zrovna potřebujete. Pokud by se vám naše rozmístění nelíbilo nebo jste zvyklí mít dřez na opačné straně, nejedná se o žádný problém. Skříně si můžete sestavit vedle sebe přesně podle vlastních představ a nároků.

Povrchová úprava dvěří i korpusu je z lamina. Právě lamino už dlouho nepatří mezi doplňkové mateirály, ale naopak. Jedná se o velice oblíbený materiál především díky jeho odolnosti proti oděru a vlhkosti, kterou v kuchyni způsobuje voda a páry. Příjemný barevný odstín zajistí, že se vám byt opticky nezmenší a linka zapadne do jakéhokoliv interiéru.Lamino dále vyniká vysokou stálostí barev. Úchytky v podobě půlkruhových madel nabízí snadnou manipulaci a lehký úchop pro kohokoliv.

Tato kuchyně patří mezi jednu z nejvíce doporučovaných. Víme proč, přesvědčte se o jejich kvalitách i vy.