GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Bezstarostné služby

Vy si vyberte nábytek, my se postaráme o vše ostatní

V JENĚ vždy dbáme na to, aby byl nákup nábytku co možno nejjednodušší. Na e-shopu i v prodejnách uvádíme u každého modelu všechny důležité informace, dáváme prostor zákaznickým recenzím a naši odborní prodejci jsou plně k dispozici i v případě on-line nákupu. Své zákazníky si ale hýčkáme i pak – nabízíme jim kompletní a bezstarostné služby.

Rychlá doprava

Prvním úskalím při nákupu nábytku může pro mnoho zákazníků být už jeho doprava. S námi je to hračka – nabízíme nejen možnost vyzvednutí na kterékoliv z našich prodejen nebo rychlého odběru na našem skladu, ale také samozřejmě bezpečnou dopravu až domů. Neomezujeme se přitom jen na klasické doručení za první uzamykatelné dveře, ale nábytek vám vyneseme až do bytu a tam odborně zkompletujeme.

Odborná montáž

Vzhledem k tomu, že je většina velkého nábytku přepravována v demontovaném stavu, nabízíme našim zákazníků službu odborné montáže. Nábytek tedy nejen vyneseme až do bytu, ale také na místě vybalíme a sestavíme.

Sedací soupravy i postele včetně roštů spolehlivě smontujeme tak, abyste je mohli ihned začít používat. Profesionálně nainstalujeme také kuchyně z naší nabídky – korpusy spodních skříněk sestavíme a smontujeme, pracovní desku připravíme pro instalaci spotřebičů, horní skříňky bezpečně zavěsíme. Vše tak, abyste v nové kuchyni mohli začít vařit co nejdříve.

Postaráme se o nepotřebný nábytek

V OKAY řešíme i demontáž a odvoz nepotřebného nábytku. Budete-li chtít, odvezeme vaši starou sedačku nebo třeba díly původní kuchyně a postaráme se o jejich ekologickou likvidaci.

Naším cílem je, aby vaší jedinou starostí byl pouze výběr nábytku. O vše ostatní se umíme postarat tak, abyste přišli k hotovému. Naši odborníci s vámi domluví nejvhodnější termín doručení a montáže a zařídí vše do posledního detailu.

Zkoušejte nábytek 30 dní zdarma

K tomu všemu si přičtěte možnost vyzkoušet nábytek po dobu 30 dní zdarma. Sedačku můžete podrobit důkladnému testování přímo u vás doma a během 30 dnů se přesvědčit o jejích kvalitách. Když zjistíte, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, my si pro ni přijedeme, demontujeme ji a odvezeme. Opět tak, abyste neměli žádnou starost.

Bezstarostný servis je u našich zákazníků stále oblíbenější, protože jim šetří čas a poskytuje veškerý komfort profesionální služby – od bezpečné a rychlé dopravy, přes kvalifikovanou montáž až po zajištění odvozu nepotřebného nábytku a jeho ekolikvidaci. Garantujeme nejen vysokou kvalitu nábytku v naší nabídce, ale také spolehlivé služby na vysoké úrovni.

*Služby a jejich kombinace nemusí probíhat ve stejný termín. Probíhají po předešlé telefonické domluvě.