GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Hobis - Deska stolu 90° půlkruhového, pravá, GP 900 P (třešeň)

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Dřevěný nábytek Kancelářské stoly

Nejprodávanější

Funkčně zařízená kancelář usnadňuje a zpříjemňuje práci. Deska Hobis je doplňkovým produktem pro stůl ze stejnojmenného programu. Je čtvrtkruhového tvaru, s 90° rohem.

Kancelářský nábytek Hobis vyniká především svojí praktickou stránkou. Výhodou tohoto programu je, že si stolovou soupravu můžete poskládat podle své potřeby a kdykoliv ji doplnit dalšími kusy. Díky jednoduchému spojovacímu systému lze prvky snadno kombinovat.

Výrobním materiálem jsou kvalitní dřevotřískové desky DTD. Materiál je pevný a vysoce odolný vůči oděru, poškrábání, nárazu a běžným chemikáliím. Povrch je opracován standardní povrchovou úpravou. Deska stolu je opatřena odolnými ABS hranami

Deska je vyrobena v zajímavém dekoru třešeň. Rozměry konečného stolu závisí na velikosti vaší pracovny či kanceláře. Desku můžete spojit například s pracovní deskou o rozměrech 80120140 nebo 160 cm, a vytvořit si tak tolik prostoru, kolik potřebujete.

Jednotlivé kusy kancelářského nábytku se společně podílí na celkovém vzhledu dané místnosti. Dekor můžete kombinovat s neutrální bílou barvou nebo s hnědými odstíny, například béžovou. K tomuto dřevěnému odstínu se perfektně hodí jemné pastelové odstíny oranžové, žluté nebo červené. Při vybavování kanceláře nezapomeňte také na decentní dekorace či květiny. Jak sladit barvy nábytku a doplňků si přečtěte zde

 

Výhody:

  • kvalitní materiál
  • ABS hrany
  • možnost vlastního seskládání stolové sestavy

Provedení:

  • dekor: třešeň
  • materiál: DTD
  • prostorová orientace: pravá
  • dodávána bez noh

Dodání:

  • demontováno