GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Omega Flex - Matrace, 195x85x20, potah Aloe Vera

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Omega Flex je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Omega Flex je z neutrální bio pěny a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Omega Flex je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z neutrální bio pěny v kombinaci s FLEX-PUR pěnou. Bio pěna má vlastnostmi studené pěny, kde jsou ropné suroviny nahrazeny přírodními oleji ze skočce obecného a sóje. Díky tomu přispívá ekologii, šetří ekosystém a přináší více přírody do našich ložnic. Pěna natur neboli bio pěna je vysoce elastická, stabilní a má dlouhou životnost. Díky vysokému podílu přírodních olejů je velmi vhodná pro alergiky. Navíc napomáhá přirozené regeneraci a dodává tělu novou energii z přírody. Pěna Flexifoam® je nová tepelně modifikovaná kompaktní PUR pěna. Flexifoam® pěna patří k nové generaci PUR pěn, které jsou charakteristické vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, houževnatostí a dlouhou životností. Jádro matrace Omega Flex je konstruováno tak, aby jeho důmyslná profilace účinně odváděla přebytečné teplo či vlhkost, sedmi zónový odvětrávací systém.

Matrace Omega Flex je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Další výhodou matrace Omega Flex je její snímatelný a pratelný potah AloeVera skin care, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Omega Flex je vhodná na lamelový rošt.

 

Výhody:

  • bio neutrální pěna, Flexifoam® pěna
  • oboustranná
  • snímatelný a pratelný potah AloeVera skin care
  • 7 anatomických zón
  • odvětrávané jádro

 

Provedení:

  • rozměry matrace: 195x85 cm
  • výška matrace: 20 cm
  • materiál matrace: bio neutrální pěna, Flexifoam® pěna
  • potah: AloeVera skin care, pratelný na 60°C
  • nosnost matrace: 130 kg