GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Soffio Visco - Matrace (160x200x23, potah biocell 40 fusion)

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Matrace Soffio Visco vyniká svým jedinečným komfortem. Luxusní výška matrace 26 cm a měchově měkoučký potah Vás uchvátí svojí útulností. Snoubení ortopedických vlastností matrace s královským pohodlím udělá z vaší postele místo, do kterého se budete bez nadsázky těšit. Tuto matraci vyhledávají lidé s požadavky na vysoký komfort a zároveň zdravý a hluboký spánek.

Potah matrace Biocell 40 Fusion je kombinací viskózy, antibakteriálních vláken, stříbra a uhlíku. Stříbro aktivně eliminuje mikroorganismy, roztoče a pachy, zatímco uhlíková vlákna odstraňují veškerou statickou elektřinu, která nás po celou noc obklopuje a ruší nás z hlubokého spánku. Díky těmto prvotřídním materiálům si matrace udrží svoji hygienickou čistotu po celou dobu životnosti matrace a zvýší vám kvalitu spánku.

Potah je prošitý paměťovou pěnou Visco Mind® s inovativní technologií Clima Fresh®, která díky přítomnosti speciálních mikrokapslí udržuje po celou noc nejen stejnou, ale především ideální teplotu v lůžku. Hned pod pěnou Visco Mind® se nachází Extra soft pěna, která dodá celé matraci pocit, jako byste spali na měkkoučkém mechu. Potah matrace je dělitelný na 2 části můžete prát samostatně právě tu stranu, na které zrovna spíte.

Větrací lem z 3D textilie dodá matraci přísun čerstvého vzduchu a úchyty na matraci usnadní manipulaci. Jádro matrace tvoří 6 cm vysoká vrstva paměťové pěny Visco Mind®, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Pěna se při kontaktu s tělesným teplem pružně přizpůsobuje anatomii těla. To má zásadní vliv na kvalitu spánku, krevní oběh a zmírnění bolesti zad. Matrace díky pomalému vracení se do původního stavu nevytváří protitlak a zabraňuje tak proleženinám. Stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní, během noci se méně otáčíte, což přispívá ke klidnému spánku.

Základnu matrace tvoří vysoce odolná studená pěna Waterfoam pro správné rozložení hmotnosti a ideální podporu páteře. Do celého jádra jsou z obou stran aplikovány otvory, které výrazně zvyšují cirkulaci vzduchu, čímž snižují stupeň vlhkosti uvnitř matrace. Ta se tak stává skvěle prodyšnou a absolutně perfektní. Matrace je z jedné strany měkčí a z druhé tužší, je tak ideální pro partnery s rozdílnými požadavky na tuhost ležení. Matrace je pro snadnou přepravu dodávána vakuově zabalená.

 

Výhody:

 • jedinečný komfort
 • luxusní výška
 • maximální vzdušnost - perforované jádro
 • partnerská matrace - 2 tuhosti
 • ideální teplota v lůžku zaručující klidný spánek
 • 5 ortopedických zón

 

 Provedení:

 • materiál: Visco pěna/Waterfoam pěna/Clima Fresh pěna
 • potah: Biocell 40 Fusion
 • nosnost: 150 kg
 • rozměry: 160x23x200 cm

 

Jádro:

 • 6 cm perforovaná paměťová pěna
 • 14cm perforovaná studená pěna Waterfoam

 

Dodání:

 • balík 1/1: 165/23/205 cm, 31 kg