GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Jak vybrat vitrínu

Patříš mezi vášnivé sběratele, světaznalé cestovatele, nebo jen chceš mít vždy na očích fotografie svých nejbližších? Tak či onak ti v obýváku přijde vhod elegantní vitrínka, do které své poklady vystavíš. Aby vitrína do tvého obýváku padla jako ulitá, máme pro tebe několik tipů, jak při výběru nezaváhat. Tak hurá na zkrášlování interiéru!

vitrínaTvé domácí muzeum

Základní otázkou, kterou je dobré si při výběru vitríny položit, je: „Kolik úložného prostoru na svou výstavku potřebuji?“ Pokud si chceš vystavit suvenýry z dovolené i svou pestrou literární sbírku, přijde vhod vysoká vitrína s čtyřmi až pěti poličkami. Pokud hledáš výstavku pouze pro svůj porcelán, postačí drobná závěsná vitrínka nebo komoda s prosklenou přihrádkou. Velké množství vitrín má kromě prosklených přihrádek také šuplíky či skříňky, které výtečně poslouží k uložení méně estetických pokladů, na které už jinde v domácnosti nezbylo místo.

Vynes své poklady do výšin!

Pokud tvůj obývák nedisponuje dostatkem volného prostoru, přijde do něj vhod závěsná vitrína, se kterou plně využiješ potenciál stěn. Závěsné vitríny se velmi často pyšní stylovým designem, takže obývák nezkrášlí pouze vystavené předměty, ale také vitrína samotná.

vitrínaAť celý obývák září krásou!

Chceš-li, aby na vystavených libůstkách ihned spočinulo každé oko a jejich krása skrz naskrz prozářila tvůj obývák, sáhni po vitríně s vestavěným osvětlením. Nejčastěji je umístěno do poliček tak, aby světlo dopadalo přímo na vystavené předměty. S osvětlenou vitrínkou získáš nejen stylovou výstavku, ale také romantickou atmosféru.

Nezapomeň na materiál

Než se člověk nadchne, co všechno do vitríny vystaví, měl by myslet také na to, z čeho je vitrína vyrobená. Konstrukce jsou nejčastěji z oblíbeného LTD, mezi jehož přednosti patří dlouhá životnost a snadná údržba. Milovníci přírodních materiálu najdou i vitríny z pevného masivu. Každopádně to, co dělá vitrínu vitrínou, je pochopitelně sklo. Ideálně by měla vitrína mít tvrzené bezpečnostní sklo, které v případě rozbití vytvoří neostré plošky, u nichž nehrozí možnost pořezání.

Krása uvnitř i venku

Je dobré pamatovat, že i vitrína potřebuje s interiérem sladit. Snadno seženete vitrínu v moderním, rustikálním i retro provedení, takže svou osobní výstavku si jednoduše pořídí milovníci všech stylů současného bydlení. Vitríny jsou často vyráběny jako součást obývacích sestav a stěn, a proto je dobré zvážit, zda pro maximální sladění nábytku nepořídit k vitríně i další úložné prostory z dané sestavy. 

Vyber si vitrínu z naší nabídky