Nejprodávanější sedačky roku 2019: bude nastolený trend pokračovat?

Roku 2019 kraloval skandinávský styl - šedé, krémové a pastelové barvy a samozřejmě přírodní materiály. Tento trend se dotkl i sedaček, u kterých naši zákazníci mimo designu vyhledávali také nejrůznější vychytávky, jako jsou polohovatelné područky či podhlavníky. Podívejte se na nejúspěšnější sedačky loňského roku a na náš výhled do roku 2020.

Sedačka Avesta: skandinávský styl a dřevěné nožky

Rohovou sedačku Avestu si naši zákazníci oblíbili pro její svěží design, příznivou cenu a řadu praktických funkcí. Elegantní šedivá potahová látka, dřevěné nožky a vzdušný design odpovídají skandinávskému stylu. Sedačce nechybí úložný prostor a pohodlné lůžko, které se snadno rozkládá vysunutím spodního dílu. Příjemným bonusem je podhlavník a polohovatelné područky, u kterých si můžete nastavit výšku.

Sedačka Avesta láká na svěží skandinávský styl

Sedačka Avesta láká na svěží skandinávský styl

Sedačka Enro: stylová kombinace látky a eko-kůže

Sedačku Enro jen tak nepřehlédnete, už zdálky zaujme elegantním šedivým potahem v sedací části, doplněným o černou eko-kůži na zbytku sedačky, díky čemuž působí luxusně. Nechybí úložný prostor ani možnost rozkladu na lůžko. Pohodlnou sedačku si můžete za skvělé ceny pořídit jak ve tvaru L, tak ve tvaru U, pokud máte velkou rodinu.

Sedačka Enro vypadá díky kombinace látky a eko kůže luxusně.

Sedačka Enro vypadá díky kombinaci látky a eko kůže luxusně. 

Sedačka Duo Panama: šedivá elegance na chromových nožkách

Severskému stylu a trendu vysokých nožek odpovídá i sedačka Duo Panama, kterou si můžete pořídit hned v několika barevných dekorech od světle šedé až po tmavou, téměř černou. Luxusní vzhled korunují vysoké chromové nožky a střízlivé členění sedáku. Sedačce nechybí úložný prostor a možnost rozkladu na lůžko. Příjemným bonusem jsou podhlavníky, které uleví vašemu krku po dlouhém dni.

O sedačku Duo Panama se příjemně opřete a můžete relaxovat.

O sedačku Duo Panama se příjemně opřete a můžete relaxovat.

Na sedačce Rocca se usadí velká rodina a vyspí i 2 lidé

Mezi sedačkami ve tvaru U je velmi populární sedačka Rocca, která je nejen elegantní, ale také velmi praktická. Pohodlně se na ni usadí 4 lidé, a pokud ji rozložíte, vznikne prostor 140x270, na kterém se vyspí i dva lidé. Skvělým bonusem pak jsou dva velké úložné prostory, které se nacházejí pod oběma otomany. Sedačka je čalouněná příjemnou látkou Boss, který je odolná proti blednutí barev a žmolkování.

Sedačka Rocca do tvaru U je multifunkční - dá se v ní sedět, spát i uschovat věci.

Sedačka Rocca do tvaru U je multifunkční - dá se v ní sedět, spát i uschovat věci.

V roce 2020 vsázejte na přírodní barvy

Nastolený severský trend z roku 2019 bude aktuální i v roce 2020, stejně tak jako sázka na komfort a maximální multifunkčnost. U sedaček bude trendy také khaki a olivově zelená, chybu neuděláte ani hřejivými odstíny oranžové. Více o trendech 2020 se dočtete zde.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0