177 198 nábytku ihned k odeslání

522 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Zákazníci právě nakoupili

Matrace 1+1

Proč mít se spokojit s málem, když můžete mít víc za stejné peníze. Přijďte si do JENA nábytek pro matrace 1+1 zdarma. Ať už chcete vyplnit do posledního centimetru své obří dvoulůžko a nechce se vám tahat s obrovskými matracemi, nebo chcete pořídit dvě stejné matrace například pro své potomky, je akce na levné matrace 1+1 určena přesně pro vás.

Vybírat můžete z nepřeberné nabídky typů. Je libo pěnovou či pružinovou, chcete si užít na vícezónových matracích nebo dáte přednost jedné zóně, splníme každé vaše přání. U jednotlivých typů matrací navíc můžete vybírat z několika velikostí a můžete se tak spolehnout, že výrobek od nás padne přesně do vašeho postelového rámu.

Nabízíme i speciální akce 1+1 na matraci a jeden další výrobek pro vaši postel. Můžete si tak odvézt například jednolůžkovou matraci v té nejvyšší kvalitě a k ní navíc top polštář pod hlavu pro pohodlný spánek. Nebo byste raději matraci s roštem? Ani tady není problém. Zajděte si na jednu z našich prodejen prohlédnout náš výjimečný sortiment anebo si ho objednejte přímo v našem e-shopu.

Filtrovat

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky