NOVINKA: Doprava na 44 odběrných míst ZDARMA. Více zde

x

57 310 nábytku ihned k odeslání

531 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva

Dostupnost

Zákazníci právě nakoupili

Pracovní desky

Pracovní deska je tím opravdovým základem každé kuchyně. Vybraný dekor kuchyňských skříněk a jejich celistvost je jedna věc, ale druhá věc je celková funkčnost kuchyně. Ta by měla být zajištěna právě pracovní deskou, která je nejvíce využívanou plochou. Proto musí být tato část kuchyně kvalitní a snadno udržovatelná.

Ačkoli módním výstřelkem poslední doby jsou pracovní desky skleněné, představte si hospodyňky při jejich úpravě. Zaprvé je nemyslitelné, aby vám na takovou linku spadlo něco těžšího a zadruhé byste takovou pracovní desku museli neustále leštit, aby pořád vypadala jako originální designový kousek, a ne jako kuchyňka pro děti zmazaná vším možným.

Nejvyužívanějším, nejlevnějším a nejpraktičtějším materiálem, který se používá při výrobě pracovních desek, je lamino. Takové desky se dají pořídit v různých tloušťkách, a dokonce si můžete vybrat z několika vzorů (mramor, dřevo,…). Materiál to ale není jediný.

Jestli byste se o pracovních deskách chtěli dozvědět více a inspirovat se při jejich výběru, přečtěte si náš článek s názvem – Jak vybrat pracovní desku

Filtrovat

Zobrazuji 1-4 produktů z 4 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-4 produktů z 4 celkem

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky