Tip designéra: Extra pohodlná křesla

Moderní, pohodlná a sexy - tak popisuje nabídku křesel náš interiérový designér Jakub Šrom. Zásadní roli při výběru a sestavení sortimentu křesel hraje především ergonomie výrobku, kvalita zpracování a výběr správných materiálů v návaznosti na aktuální trendy.

„Našim cílem je nabídnout vám zákazníkům ty nejlepší a nejhezčí výrobky za odpovídající cenu."

BcA. Jakub ŠROM, designer


V křesle Barutti zapomenete na všechny starosti

Velmi pohodlné trendy křeslo s nadčasovou barevností, které osvěží váš interiér nese jméno Barutti. Jedná se o stylový a velmi pohodlný kousek. Díky ergonomickým područkám si navíc budete připadat jako v nebi. Posezení v křesle pro vás bude oblíbeným způsobem relaxace, při které zapomenete na všechny starosti. 

„Křeslo Barutti není pouze dobře vypadající ozdobou, ale nabízí i extra pohodlné posezení!"

BcA. Jakub Šrom, designér

Objednat křeslo Barutti

 

 


Křeslo najde uplatnění i ve vstupní hale či verandě

Křeslo Ferutti je speciální křeslo vhodné do vstupních hal, velkých verand, ale i jako solitér do obývacích pokojů a jídelen. Nesmrtelný a nyní velmi moderní proužkový dekor skvěle doplní vaši současnou sedačku. Křeslo má navíc i krásný načechraný polštář, který vám poskytne dokonalé sezení.

„Podle předních italských architektů by v každém moderním interiéru mělo být něco nevšedního - tzv. „dominant element". Právě takové je křeslo Ferutti."

BcA. Jakub Šrom, designér
 

Objednat křeslo Ferutti


Poznejte opravdový relax na našich křeslechm která jsou stylová, pohodlná a krásně zapadnou do jakéhokoliv interieru. Díky velkému množství potahových látek si můžete vybrat barvu a materiál který vám nejvíce vyhovuje!

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Křeslo Solo (kůže)

15 899 

bez DPH 13 139 

Křeslo Boss II (kůže)

20 599 

bez DPH 17 023 

Křeslo Barutti (látka)

4 999 

bez DPH 4 131 

Křeslo Ferutti (látka)

3 999 

bez DPH 3 305 

Nákupní košík

0 ks / 0