Tip designéra: Extra pohodlná křesla

Moderní, pohodlná a sexy - tak popisuje nabídku křesel náš interiérový designér Jakub Šrom. Zásadní roli při výběru a sestavení sortimentu křesel hraje především ergonomie výrobku, kvalita zpracování a výběr správných materiálů v návaznosti na aktuální trendy.

„Našim cílem je nabídnout vám zákazníkům ty nejlepší a nejhezčí výrobky za odpovídající cenu."

BcA. Jakub ŠROM, designer


V křesle Barutti zapomenete na všechny starosti

Velmi pohodlné trendy křeslo s nadčasovou barevností, které osvěží váš interiér nese jméno Barutti. Jedná se o stylový a velmi pohodlný kousek. Díky ergonomickým područkám si navíc budete připadat jako v nebi. Posezení v křesle pro vás bude oblíbeným způsobem relaxace, při které zapomenete na všechny starosti. 

„Křeslo Barutti není pouze dobře vypadající ozdobou, ale nabízí i extra pohodlné posezení!"

BcA. Jakub Šrom, designér

Objednat křeslo Barutti

 

 


Křeslo najde uplatnění i ve vstupní hale či verandě

Křeslo Ferutti je speciální křeslo vhodné do vstupních hal, velkých verand, ale i jako solitér do obývacích pokojů a jídelen. Nesmrtelný a nyní velmi moderní proužkový dekor skvěle doplní vaši současnou sedačku. Křeslo má navíc i krásný načechraný polštář, který vám poskytne dokonalé sezení.

„Podle předních italských architektů by v každém moderním interiéru mělo být něco nevšedního - tzv. „dominant element". Právě takové je křeslo Ferutti."

BcA. Jakub Šrom, designér
 

Objednat křeslo Ferutti


Poznejte opravdový relax na našich křeslechm která jsou stylová, pohodlná a krásně zapadnou do jakéhokoliv interieru. Díky velkému množství potahových látek si můžete vybrat barvu a materiál který vám nejvíce vyhovuje!

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Křeslo Barutti bílá, černá

4 499 

bez DPH 3 718 

Křeslo Ferutti bílá, černá

4 299 

bez DPH 3 553 

Nákupní košík

0 ks / 0