59 188 nábytku ihned k odeslání

624 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Nosnost (kg)

Šířka (cm)

Výška (cm)

Dostupnost

Zákazníci právě nakoupili

Motorové

Nejnáročnější zákazníky potěší koupě moderního motorového roštu. Vyžadujete-li maximální pohodlí, nabídnou vám motorové rošty polohovací možnosti, o jakých se vám nesnilo. Změnu pozice navíc zvládnete přímo z pohodlí lůžka pomocí ovládání u postele. Nastavte si pozici nohou a hlavy tak, aby se vám odpočívalo co nejlépe!

Nespornou výhodou motorových roštů je pozitivní dopad na vaše zdraví – díky nastavení ideální pozice lůžka přispíváte k lepšímu prokrvení tkání a uvolnění zádových svalů.  Exkluzivní pohodlí zaručí řada nastavitelných zón tuhosti a u některých modelů také pružící terčíky, které postel lépe přizpůsobí vaší aktuální pozici. Svou postel tak nebudete chtít opouštět ani při čtení či lenošení během deštivého víkendového rána.

Při výběru motorového roštu věnujte pozornost zejména konstrukci roštu a počtu jeho lamel. Pokud trpíte bolestmi zad, oceníte také rošty se změkčenou zónou pro ramena, které zajistí ještě kvalitnější spánek. Pro dokonalý odpočinek doporučujeme rošt doplnit o matraci z kvalitní paměťové pěny, která se ideálně přizpůsobí teplotě a tlaku vašeho těla.

Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky