178 690 nábytku ihned k odeslání

490 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Nosnost (kg) 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

Polohovací

Dávno neplatí, že postel je místem pouze pro spánek. Mnoho z nás se v pohodlí peřin rádo začte do knížky, případně zhlédne oblíbený film či seriál. K tomu, aby si pro správný komfort nemuseli tito lidé naskládat pod hlavu tunu polštářů, perfektně poslouží polohovací rošt.

U levnějších polohovacích roštů můžete zdvihnout pouze prostor pod hlavou, dražší vám umožní nastavit si dle libosti i výšku pod nohama. To oceníte zejména, pokud přijdete z náročného sportovního výkonu a vaše svaly budou volat po regeneraci. Ve zvýšené poloze se jim uleví mnohem snáz a vy budete mít další den mnohem více energie na další vzrušující zážitky.

V JENA nábytek nabízíme i speciální kategorii polohovacích roštů s výklopem. Pokud tedy vaše postel disponuje úložným prostorem, nemusíte pro jeho dosažení pokaždé složitě vyjmout celou matraci i s roštem tak, abyste se ke svým věcem dostali. Stačí pouze lehké trhnutí nahoru a vaše ustlaná postel letí bez nejmenšího poškození vzhůru a vy si můžete vyzvednout, cokoliv potřebujete.

Přesvědčte se sami a vyberte si v JENA nábytek polohovací rošt například podle materiálu (dřevo, plast) či poštu lamel přesně podle vašich představ.

Filtrovat

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky